Obrovská přírodní katastrofa v podobě tornáda nemající v historii ČR obdoby postihla obce na Břeclavsku a Hodonínsku. Obrovské materiální škody, mnoho zraněných a bohužel 5 zbytečně a nešťastné ukončených životů včetně jedné těhotné ženy je obraz této katastrofy. Fotografie připomínají záběry z aktivní bojové zóny. Naštosovaná a zdemolovaná auta, pobořené domy, zničena infrastruktura. Toto neštěstí postihlo následující obce: Hruška, Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves. 

Je na nás ukázat to nejlepší v nás a pomoci lidem, kteří nás nikdy nepoznají. Je na nás, kteří se máme kam vrátit, pomoci těm, kteří o tuto výsadu přišli. Velice si vážíme vaší pomoci a za Běžec Team pokládáme první základní vklad 33 tis Kč. Přidejte se k nám a udělejte tuto částku násobně vyšší.

Štěpán Běžec

Pokud máte chuť pomáhat během jako my, pomozte nám vybrat 100.000 Kč na pomoc Jihomoravským obcím postiženým Tornádem. Za každý váš uběhnutý km věnujeme 1 Kč + 175 Kč z prodeje charitativních funkčních trik. Společnost Běžec Team s.r.o. věnuje jako základní vklad dar  hodnotě 33 tis Kč.