Tento článek se věnuje základnímu popisu aplikace, kde vám představíme postup jak odemknete vámi vybraný závod Liga Běžce+, vložíte svůj předpokládaný čas, kterého chcete v závodě dosáhnout a stáhnutí svého jedinečného startovního čísla, které Vás bude provázet po celou dobu soutěže bez ohledu jaký závod si vyberete. Uvdíte, že přihlášení k závodu někdy nebylo snažší než teď.

1. První vstup do aplikace Liga Běžce+

Pro první návštěvu aplikace Liga Běžce, zvolte rekapitulací stránku Vaší objednávky, která se provede po realizované platbě platební bránou GoPay. Zde klikněte na velké zelené tlačítko v horní části stránky. V této fázi jste již přihlášeni, kdy vaše přihlášení proběhlo zadáním vašeho emailu a hesla při platbě na stránce pokladna. Tyto přihlašovací údaje použijte následně vždy, když se budete chtít k aplikaci přihlásit.

2. Každý další vstup do aplikace Liga Běžce +

Pokud chcete navštívit aplikaci Liga Běžce pro vložení výsledného času vašeho individuálního závodu použijte tuto stránku, kterou naleznete na našem webu www.bezec.eu po zvolení položky menu Liga Běžce +. Jediné co potřebujete udělat je přihlásit se pomocí přihlašovacího formuláře a následně kliknout na zelené tlačítko vedle přihlašovacího formuláře. Následně budete přesměrovány na hlavní stránku aplikace s přehledem vypsaných závodů aktuálního ligového kola.

3. Hlavní stránka aplikace Liga Běžce +

Pokud jste postupovali postupem popsaným v bodě 1 nebo v bodě 2, byli jste přesměrováni na Úvodní stránku aplikace Liga Běžce+. V hlavní části obrazovky je zobrazen seznam všech vypsaných závodů v daném ligovém kole Liga Běžce. Nad seznamem závodů se nachází výběrový formulář, kde si můžete zobrazit pouze závody konkrétní kategorie (Souvislý běh, Indiánský běh 5:1, chůze, Canicross). V levé části obrazovky se nachází menu aplikace. Běžným uživatelům se zobrazí pouze položky pod nadpisem nástěnka

4. Odemknutí vybraného závodu - potvrzovací email

Nikdy to nebylo jednodušší. Jediné co musíte udělat je vybrat si zvolený závod a kliknout na ikonu žlutého zámku. Po tomto kroku se otevře malý formuláře, kde budete vyzvání k potvrzení tohoto kroku. Pokud stisknete OK – otevřeli jste závod a ve sloupci váš odhad se objeví ikonka běžecké boty ve startovním bloku. To je vše ! Váš závod je otevřený a automaticky vám bylo odečteno vaše STARTOVNÉ – v aplikaci pojmenováno KREDIT.

V okamžiku, kdy potvrdíte otevření závodu, na váš email bude odeslán potvrzovací email, kde je potvrzeno otevření závodu. Součastí emailu je slevový kupon nebo výrazně slevená nabídka na naše produkty nebo produkty našich partnerů pro účastníky závodu. Slevové kupony jsou v rozsahu 15% až 50% dle typu produktu a jsou omezeny délkou trvání závodu. 

Doporučujeme označit příchozí email, že se nejedná o spam. Tímto si zajistíte načtení dalších potvrzovacích a přehledových emailů či informace o dalším kole Ligy Běžce+.

5. Vložení očekávaného času - potvrzovací email

Po kliknutí na symbol běžecké boty se vám zobrazí následující formulář, kde vyplníte pouze váš očekávaný čas, který chcete ve vypsaném závodě dosáhnout. Požadovaný čas zadávejte ve formátu h:mm:ss například 00:18:00. Po stisknutí tlačítka uložit Vám bude opětovně zaslán na vaši emailovou adresu potvrzovací email, jehož přílohou bude i vaše jedinečné startovní číslo. V těle mailu najdete rekapitulaci vašeho cíle pro konkrétní závod.

6. Startovní číslo - informace o závodu

Poté co jste vložili svůj očekávaný čas je vygenerováno vaše startovní číslo, které vám přišlo emailem. Zároveň se opět změnila hlavní stránka s přehledem závodů a ve sloupci startovní číslo se objevil grafický symbol startovního čísla s jeho hodnotou. Pokud na ikonku startovního čísla kliknete, zobrazí se vám aktuální startovní číslo pro konkrétní kategorii a závod. Startovní číslo na obrázku je ilustrační. Budeme velice rádi, pokud své startovní číslo nasdílíte na sociálních sítích spolu s vaším důkazem a fotkou z běhu. Pokud jste s naší aplikací spokojeni přidejte Hashtag #ligabezce.  Pokud kliknete na ikonku úplně vpravo (i) zobrazí se vám informace o vypsaném závodě.

7. Vložení výsledného času a důkazu

Nemůže to být lehčí. Klikněte v menu na položku vložit Běh. Ve středu obrazovky (počítač) se vám objeví jednoduchý formulář určený pro vložení vašeho výsledného času. Pokud jste si otevřeli v rámci ligového kolo více než 1 závod, naleznete je v rozvíracím poli Zvolte závod. Jednoduchým kliknutím vyberete ten správný a postupujete vložením dosaženého času ve formátu HH:MM:SS například 00:56:34. Následně vložte skutečně uběhnutou vzdálenost, která musí být minimálně dlouhá jako vypsaný závod. Pokud jste uběhli vzdálenost delší, nic neupravujte! Aplikace sama přepočítá váš čas na požadovanou vzdálenost dle vámi zadaného dosaženého času. Proto ve výsledkové listině bude uveden i čas po přepočtu na základě kterého se stanový vaše pořadí. K vašim zadaným hodnotám nahrajte důkaz, který představuje fotografii hodinek kde musí být uvedena výsledný čas a vzdálenost, nebo screenshot obrazovky běžecké aplikace. Od ledna budete moci vložit i soubor GPX, kde si pa budete moci na mapě zobrazit vaši trasu a základní metriky vašeho běhu.

Po vložení se Vám automaticky zobrazí druhá položka menu ODBĚHÁNO, kde je základní stistika vašeho běhu. Můžete si zde porovnávat jak se plní váš předpoklad vůči skutečnému dosaženému času v průběhu všech kol ligy (levý graf) a jak si stojíte oproti startovnímu poli pravý graf. Jednotlivé závody si můžete zvolit dle výběrového pole v horní části obrazovky.

7. Výsledkové žebříčky jednotlivého závodu

V menu položce ŽEBŘÍČEK naleznete aktuální výsledky ukončeného závodu.Výsledovka se sestavuje podle přepočítaného výsledného času na odpovídající vzdálenost. Od lednového spuštění ligy přibude celkový žebříček včetně věkových kategorii a pohlaví.

8.Kontrola a přehled zakoupených kreditů

V menu položce KREDIYT naleznete přehled Vámi zakoupených startovných, které jsou určeny k otevření jednotlivých závodů v průběhu celé ligy. Od ledna bude možnost zakoupit zvýhodněné startovné na celou ligu, kde si budete moc otevřít buď celou kategorii (Souvislý běh, Indián, Chůze a Canicross) nebo na celou ligu včetně všech kategorii.

9.Osobní informace

V menu položce OSOBNÍ INFORMACE jsou zobrazena data, pod kterými jste registrováni v aplikaci Liga Běžce. Zde můžete měnit pouze položku datum narození, pohlaví a státní příslušnost. Jméno, příjmení a emailová adresa nelze měnit.

Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru právě teď.