Nejde jen o zážitek, ale především o bezečnost

Black Diamond Icon Headlamp
Pro časné ranní běhy nebo dlouhé závody, které vás udržují na stezce celou noc. Tato vodotěsná čelovka s 500 lumeny vám nabízí možnost osvětlit si celý les. Více režimů (včetně červeného, zeleného a modrého režimu nočního vidění) a vzdálenost dosvitu až 100 metrů – plus dlouhá životnost baterie, až 175 hodin při použití nízké intenzity (až 70 h při vysoké) – vám zajistí všestrannost a výkon při jakémkoli dobrodružství.

1.820  Kč
▲AlzaPower Carbon 20000mAh Fast Charge + PD3.0 bílá
Powerbanka s podporou rychlonabíjení 8v1, 2xUSB-A (max 3A), 1x vstup/výstup USB-C (max 3A), 1x vstup MicroUSB, výkon 18W, 76x162x21 mm, 399g

709  Kč
▲Garmin fenix6X PRO Sapphire
Je model s největší velikostí těla, oproti předchozí generaci Fénix5X Plus došlo ke zvětšení plochy displeje o 36%. Hodinky jsou chráněné odolným safírovým sklíčkem. Černá luneta je vyrobena z ušlechtilé oceli a má odolnou DLC povrchovou úpravu.  Hodinky mají v paměti předinstalované mapy s možností automatické navigace. Vestavěný LiIon akumulátor nabízí extrémně dlouhou výdrž hodinek na 1 nabití:

až 21 dní v režimu SMARTwatch,
až 60 hodin v plnohodnotném GPS záznamu,
až 15 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby,
až 120 hodin v úsporném GPS záznamu
až 46 dní v expedičním GPS záznamu
až 80 dní v úsporném režimu hodinek
14 990  Kč
▲ iPhone 8
iPhone 8 má elegantní skleněnou konstrukci. Nejoblíbenější foťák na světě. Vůbec nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. Pohodlné bezdrátové nabíjení. A nevídané možnosti rozšířené reality. iPhone 8 představuje novou generaci iPhonu.

13.490  Kč
▲ Betadine roztok 30ml
Přípravek Betadine se používá k místní dezinfekci pokožky včetně dezinfekce otevřených poranění.

94  Kč
▲ Spofaplast voděodolné náplasti mix 10 kusů
Voděodolná náplast. Udržuje zranění v suchu a poskytuje pokožce komfort. Je určena k ošetření drobných poranění, odřenin a puchýřků. Hypoalergenní.

39  Kč
▲ Balega Blister Resist Socks
Měkké ponožky z mohérových vláken a vláken odvádějících vlhkost. Tím chrání vaše nohy před rozmočením, chladem a puchýři. Mají tak akorát elastický lem, aby zůstaly tam, kde mají.
399  Kč
▲ Patagonia Houdini Jacket
Bunda Houdini je tak kompaktní, že zmizí ve vlastní kapse. Bunda Houdini je kouzelným trikem oděvního designu, odolného proti povětrnostním vlivům. Vytáhněte ji, když udeří déšť a vítr, nebo si ji dejte do vesty nebo kapsy šortek, když vykoukne slunce – bude pro vás obrovskou výhodou mít s sebou po celou dobu takovou lehkou ochrannou vrstvu.

1.880  Kč
▲ Ultimate Direction Ultra Vest 4.0
Tato elastická 10 litrová vesta je dodávána se dvěma skládacími lahvemi z měkkého plastu, stejně jako snadno přístupnými přihrádkami a kapsami pro další hydrovak, zásoby energetických tyčinek, další vrstvy oblečení a dokonce i trekingové hole. Je lehká a dobře drží.

2.349  Kč
▲ Salomon S/Lab Sense Ultra
Tohle je bota, se kterou jsme vyrazili pro osobní rekord v terénu. S / Lab Sense Ultra je o něco dražší než jiné trailové boty, ale pravděpodobně stojí za to. Určitě se vyplatí ultraběžcům, kteří naběhají velké objemy v drsném terénu. Tato nejnovější verze má podešev s lepší přilnavostí a mezipodešev s dobrým odrazem a velkou energetickou návratností – plus vložku z polyuretanové pěny v přední části boty jako bonusové tlumení. Běžci s úzkými chodidly si obzvláště dobře uvědomují, jak dobře sedí.

4.590  Kč
▲ Leki Traveller Carbon 2603
Špičkové karbonové hole určené pro běh v horách. Součástí dodávky jsou i gumové botičky na asfalt.

Hole mají korkové madlo velmi příjemné pro úchop. Nastavení poutka je snadné a pro použití jednoduché. Rukojeť Shark 2.0 umožní snadné nasazení poutka na hole.
Materiál: 16/14/12 mm 100% Carbon. Poutko: Trigger Shark Velikost poutka: S, M, L. Madlo: Trigger Shark 2.0. 
Aretační systém: Speed Lock 2. Délka: 62 – 130 cm.  Povrchová úprava: matt + clear. Talířky: Nordic Walking. Hrot: Flex Tip. Součástí jsou gumové botičky
Váha: 374 g/pár
3 366 Kč

Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru právě teď.