Pokud držíte v ruce tento časopis, velmi pravděpodobně jste běžcem. Možná běháte jen tak, možná se během snažíte shodit přebytečná kila nebo zvládat stres. Běh je převážně individuální sport a v jeho provozování je největším motorem naše hlava. Ta je ale zároveň také největší překážkou. Pro běh je tedy důležitá motivace a z výše uvedeného také vyplývá, že ideálním způsobem, jak ji získat je, aby se člověk naučil motivovat hlavu. A protože držíte v ruce tento časopis, je velmi pravděpodobné, že motivaci hledáte i předáváte v týmu/skupině. A k tomu vám gratulujeme a také vám za to děkujeme. A co je vlastně běžec team? V čem je běhání s námi jiné/lepší/jedinečné…?

Na startu
Možná se pojďme podívat na začátek. Základna našich čtenářů vznikla z facebookových skupin, které jsou si blízké právě během a láskou k němu. A ač jsou vlastně i docela rozdílné, spojuje je ještě jedna věc – sdílení. Sdílení rad, zážitků, motivace a úspěchů. Je zajímavé a téměr neuvěřitelné sledovat, jak se vám daří zrychlovat se, zlepšovat, hubnout… A tady vzniká kruh, který rozhodně neoznačujeme za začarovaný, ale spíš kouzelný. Vytvoření skupin a obsah, který všichni (v čele s vámi) společně tvoříme, motivuje naše kroky k zlepšovaní a posouvání týmu/klubu, který má za cíl zase motivovat vás k aktivitě a tvoření obsahu a tak stále dokola a dál. Takže na co se můžete těšit a kam chceme náš/váš klub posouvat?

Jeden za všechny, všichni za jednoho
Výhodou týmu či skupiny je fakt, že člověk není na věci sám. Někdy totiž i ten nejsilnější a nejzarputilejší individualista potřebuje sdílet, podpořit či podporovat. V takovém duchu vznikly již samotné skupiny a přesně v něm chceme pokračovat i v rámci našeho klubu. Každý závod či i obyčejný výběh běžíte za sebe a pro sebe, ale také za tým. Člověk se tak nemusí těšit jen z vlastního úspěchu, ale také z toho týmového. Nevadí, že neumíte bruslit nebo kopnout do míče – nebrání vám to v radosti z úspěchu vašeho oblíbeného klubu/týmu. A přesně tak to je i s během. Možná teď trénujete na svou první desítku, ale proč se netěšit z faktu, že členové vašeho týmu právě úspěšně doběhli na jednom z nejtěžších ultramaratonů na světě. A třeba běháte pro výkon a zrychlení, ale proč nemít radost, že ta sympatická holka z týmu právě mění dres velikosti L za menší. A protože vás chceme podporovat, motivovat a hnát kupředu, v rámci členství v klubu máme něco pro každého. Protože váš úspěch těší i nás! Pokud je vaším cílem (nebo jedním z nich) běhu hubnout a ono se vám to podaří, nebudeme jen virtuálně sdílet vaši radost, rádi vám vyměníme dres, co už na vás vlaje jako šátek ve větru, za menší. Zdarma. A na- víc dresy, které se nám díky vašim úspěchům vrátí, budeme postupně odvážet tam, kde ještě poslouží a udělají radost. A pro rychlejší kilo- metry a správnou techniku máme zase společné výběhy s těmi, co tomu rozumí a rádi se podělí… Protože jeden za všechny a všichni za jednoho!

Klubovou kartu? Mám!
Každý vztah je o tom, že člověk rád dává, ale co si budeme povídat, taky rád dostává. A protože si vážíme toho, že jste se rozhodli stát členy našeho klubu/týmu a dávat nám tak svou důvěru a dělit se o úspěchy, i my pro vás něco máme. Členství v klubu tak není jen o dresu, sdílení úspěchů i neúspěchů a plastové kartičce s vlastním jménem. Ona má ta kartička kromě vašeho jména a přiznejme si – povedeného designu (tak musíme se umět pochválit, že?) také výhody. Jedná se o slevy na cestování, na nákupy… Aktuálně dojednáváme také slevy na závody a spoustu dalšího. Ostatně tady se moc rádi zeptáme i vás… Jaké slevy a výhody byste ocenili? Fantazii a návrhům se meze nekladou a my pak uděláme vše, abychom mohli co nejvíce z vašich přání vyplnit a domluvit nová klubová partnerství! Protože na každém vztahu záleží.

Co je v týmu, se počítá
Jak jsme již zmiňovali, a jak i většina z vás jistě ví, k členství patří také dresy. A protože umíme ocenit, když chcete týmové jméno šířit dál – ať už při proběhnutí oblíbené trasy před cestou do práce nebo na různých závodech, připravili jsme týmový dresy za zvýhodněnou cenu. Nosit hrdě náš klub na hrudi, to si prostě poděkování zaslouží. Ale take chápeme, že někdy jde hlavně o design a třeba a i plány na vlast- ní potisk, takže jsme přimhouřili oko a k zakoupení jsou také dresy bez výrazného týmového potisku. Každopádně každý dres je z kvalitního materiálu, ušit poctivýma českýma rukama a navrhnut zlatým českým srdcem (no… všichni členové projektu jsou “made in Czechoslovakia”, takže aj slovenské srdce má své místo). V aktuální nabídce jsou i čelenky, které se těší také nemalé oblibě. Ale my nekončíme… Plánujeme vás obléknout ještě o trochu víc (ač nemáme nic proti nahatému běhu – žádná diskriminace). A protože to není už jen náš tým, náš klub, naše skupina, ale (a to především) vaše, opět vás poprosíme o pomoc a hodíme si hlasování, ať máme jistotu, že ta radost z nových věcí bude opět sdílená. Ono totiž… Co je v týmu, to se počítá. Pokud tedy chcete běžet plánovaný závod pod naším týme, jsme nejen této variantě otevřeni, ale i nás velmi těší. Na závod se stačí registrovat pod SK Bezec Team…

Náš dlouhý běh
V neposlední řadě k členství patří také tento časopis, co právě držíte v ruce. Víme, že rádi běháte, ale tenhle vám pošleme přímo do schránky, ať si před výběhem a nebo po něm, můžete přečíst nejen o běhu a jak se v něm zlepšit, na co si při něm dávat pozor či proč se mu věnovat, ale také vaše příběhy! To je totiž něco, co nás motivuje, aby se z projektu nestal jen rychlý sprint ani maraton, ale dlouhý běh. Běh patří k životu a proto chceme zakomponovat vše, co k němu pa- tří. Láska (nejen k pohybu, úspěch, jídlo, vztahy, sex… Když se to totiž vezme kolem a kolem, vše je pro- pojené a každý máme jinou motivaci, proč jsme s během začali nebo čím si pomáháme, abychom se v něm posouvali dál. Časopis bude vycházet každé dva měsíce a my se moc těšíme, že jej budete tvořit s námi. Budeme vás samozřejmě informovat i o všech plánovaných novinkách a z každého jednoho názoru či nápadu si, věřte, vezmeme co nejvíce. Chceme totiž, aby vás i společné čtení bavilo stejně, jako sdílený běh

Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru právě teď.