První, co byste měli udělat, než zahájíte trénink podle osobního tréninkového plánu, je provést startovací měření a vážení vašeho těla. Tímto krokem se snažíme již od samého počátku podchytit dva samostatné cíle, který mají nezpochybnitelný vliv na váš budoucí úspěch či neúspěch. 1) Predikce případného zranění 2) Vliv cvičení na vaše tělo.

Je velice pravděpodobné, že po provedeném měření zjistíte, že se vaše obvody na jednotlivých končetinách liší. Velice častý je rozdíl mezi obvodem levého a pravého lýtka. Málokdo si toho je vědom. Tato informace vám dává možnost objevit na vašem těle disbalance a řešit je pomocí posilovacích cviků a tím předcházet zbytečným únavovým zraněním.

Vliv cvičení na vaše tělo

Celá koncepce našich tréninkových plánů je založena na vybudování a rozvinutí základní vytrvalosti běžce, zpevnění středu těla, zad a redukce váhy na její optimální hodnoty. Pokud budete dodržovat naše doporučení, jsme přesvědčení, že budete velice mile překvapeni. Nejenže důstojně uběhnete vámi zvolenou vzdálenost, ale zároveň budete přímými účastníky proměny vašeho těla. Protože velice důležitou roli hraje vaše mysl, zaznamenávání naměřených hodnot a jejich vzájemné porovnávání ve 4 týdenním cyklu slouží jako velká motivace. Sledujte si vždy ráno po probuzení vaší klidovou tepovou frekvenci. Je to jedinečný nástroj, který vám predikuje stupeň přetrénování nebo vás upozorňuje na blížící se nemoc. 


OBVOD start 4 týden 8 týden 12 týden konec
T1 krku cm cm cm cm cm
T2 ramen cm cm cm cm cm
T3 přes prsa cm cm cm cm cm
T4 pasu cm cm cm cm cm
T5 boků cm cm cm cm cm
LR1 paže levá ruka cm cm cm cm cm
PR1 paže pravá ruka cm cm cm cm cm
LR2 předloktí levá ruka cm cm cm cm cm
PR2 předloktí pravá ruka cm cm cm cm cm
LN1 stehna levá noha cm cm cm cm cm
PN1 stehna pravá cm cm cm cm cm
LN2 lýtka levá noha cm cm cm cm cm
PN2 lýtka pravá noha cm cm cm cm cm
LN3 kotníku levá noha cm cm cm cm cm
PN3 kotníku pravá noha cm cm cm cm cm
Metrika start 4 týden 8 týden 12 týden konec
Celková hmotnost v kg kg kg kg kg kg
% množství vody % % % % %
% množství tuku % % % % %
% množství svaly % % % % %

Pokud chceš dostat časopis hned jak ho doděláme ZAREGISTRUJ se k odběru právě teď.